| NighTMaRe_2943 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vreau si eu sa-mi fac un id nou, dati-mi si mie niste idei faine de baieti plsss dau Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

(nu stiu daca sunt luate, dar vezi, si mai deriviazale un pichappy
born_to_fuck
dark_angel
to_fly_is_good
smoke_is_good
do_not_smile
like_night
esti baiat, nu?laughing
Daca mai vrei sugestii, lasa un mesajtongue

3 răspunsuri:
| ioana01_5849 a răspuns:

My.name.is_nick, b-boy_ale-x01, an_dr_ei, funda?

| LoveIsForFree a răspuns:

Bad Boy
[Numele tau] Frumosu`
Poti cauta pe internet tot felul` de caractere si iti creezi un nume[daca vreau sa fiie originall].Sau:name.bazatu97; name. dragutsu99; big.ninght_14.
Mneh.n`am inspiratiie la ora asta.Dar maii bine e sa tii`l creezi tu asa am facut si eu odata mi-am pus un nume la hi5 adica[pitiiqa]si cand am adaugat sugestiile vreo 3 erau ca si numele meu de atunci am inceput sa fiuu originallawinking!

| Blondamea a răspuns:

Smecheras_2011
baietasdebanuigtta
speedboy
speed_boy
sh cam atat nu mai stiu