| NoLoveNoStress a întrebat:

Va rog ajutati-maaa! Am un Corby Samsung GT-S3650 sh am cablu USB la el... Dar sincer am o intrebare sh acord fundita... nu stiu cum sa bag unele poze de pe el in calculator. K de obicei mi le scoate o fata da` nu vrea sa`mi sp. km face nu-s dc asa ca v-am intrbt. p` vhoi. Stiti cum?

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Si eu am aceeasi problema, dar exista o cale pentru a scoate pozele din telefon ca sa le pui in calculator.
Introdu cardul in calculator, si le scoti direct de pe card, fara a mai baga cablul de date.
La Samsung e cam greu sa intrii in toate fisierele.

Toate cele bune!happy

| zambethツ a răspuns:

Da si eu am corby. sper sa mearga si la tine:*
ok.cum intri dai pe telefonul acela dreapta unde scrie GT-S3650 acolo o sa iti apara fisiere si dai unde stii tu ca ai pozele. dupa le copiezi apesi incet pe ele(o sa reusesti uh.)si dai sus la send to pc e un calculator acolo il vezi tu. o lasi/le lasi sa se transfere apoi dai ok. ele se vor salva in c.deci dupa dai jos la start>my computer>Local Disk(Chappy>Documents and Settings>user>My Documents>Samsung>New PC Studio>Photo>GT-S3650 si aici sunt pozele. le iei si le muti unde vrei sper ca ai inteles ceva kiss