| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, am nevoie de un sfat neaparat.E mult de scris dar ar merita mai ales daca va citi cineva. Daca ar fi sa-i dau un sfat unui baiat despre cum sa faci o fata sa te placa ar fi urmatorul: bag o in seama mult timp, zilnic, de cate ori o vezi chiar daca ea e indiferenta, iar dupa opreste-te dintr o data. Uite asta am patit si eu. M-a luat cu buna pisi, te scot la un parizer si ma enerva ft tare si acum cand m-a lasat, in ghilimele, ii duc lipsa mai mult ca niciodata. Am 14 ani si vreau numai atentie si ma uit dupa el daca a venit, ce face, sunt disperata dupa el si nu ma mai concentrez la scoala. El e un tigan care se uita doar dupa forme si atat, nu vrea nimic serios, dar va rog ajutati-ma. El doar isi bate joc de mine iar eu am ajuns sa-l plac. Eu par foarte indiferenta ca si cum nu-mi pasa, dar mereu caut atentia lui, iar el se da si la altele. Vb ca si cum as vrea eu relatie dar nu, vreau doar atentie si ma doare cand vad ca el uneori nici nu ma baga in seama. Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bine face. Cam atâta meriți. Asta nu-i iubire, e cotoială.

| isemilia a răspuns:

Stai, imi da negativ. Tu nu suferi pentru ca il iubesti, ci pentru ca nu se uita la tine? (daca intelegi ce spun... Chiar tu ai spus ca se uita doar la corp, acum placand-o pe alta fata)