| Simona07 a întrebat:

Va rog aratati-mi un model de examen pentru admiterea la engleza intensiv( Matematica Informatica) din anii precedenti sau un model actual. Pe ce data se da acest tip de examen? Eu stiam din anii precedenti ca este sustinut in luna august dar chiar astazi am aflat ca se da pe 20 iulie. Va rog! Urgent!
P.S Eu am fost admisa la Colegiul,, Alexandru cel Bun" din Gura Humorului( judetul Suceava).

1 răspuns:
| lolavanity a răspuns:

Hmm, intereseaza'te la liceul unde ai fost admisa cand este organizat acest examen, pentru ca difera de la un liceu la altul. Consulta eventual si brosura de admitere la liceu pentru ca iti arata perioada aproximativa in care acest examen are loc.
Uite si un model : http://www.clopotel.ro/......ngleza.htm
Succes!