| Beibiiii a întrebat:

Va rog cititi, am nevoie de sfaturi! Am cunoscut un baiat pe internet, dupa doua luni de insistente de partea lui ne-am vazut zilele trecute. Suntem din acelasi oras..ne-am intalnit, am baut un suc, apoi am hotarat amandoi sa mergem la el sa vedem un film..am crezut ca va fi o atmosfera frumoasa si vom fi mai relaxati, vom putea vorbi mai deschis. Cand am ajuns la el, am vazut in camera poze fosta prietena cu care nu mai este impreuna de 7 luni, dar stiu ca a tinut mult la ea. Nu am prea comunicat, a pus un film, a fost cat de cat ok..inainte sa plec l-a luat valul si a inceput sa ma pipaie, nu am reactionat..pana nu m-am trezit cu mana lui bagata fortat in lenjeria mea (practic m-a bruscat putin).m-am simtit frt prost.Nu eram imbracata extravagant, ci decent si elegant. El mi-a zis ca l-a luat valul. Acum e foarte distant, asteapta atentie. CRETI CA VREA CEVA SERIOS? I-am reprosat ca a vrut sa ma foloseasca si desigur, nu a recunoscut. Iar inainte sa ne vedem era altfel, atent, dragut si parea foarte cuminte si serios. Ar trebui sa astept..sa ma caute el daca simte? E genul de baiat care asteapta atentie din partea unei fete, ii place sa fie alintat etc..AR TREBUI SA MAI INSIST EU SAU SA O LAS BALTA?

Răspuns Câştigător
| LadyMădă10 a răspuns:

E genul de tip care dacă nu primește ce vrea, e inabordabil. Cred că dacă o să îi dai mai puțină atenție, o să vină el după tine, sau în cel mai rău caz, o să fie indiferent față de asta ceea ce ar însemna că a vrut de la început doar să te %^$(* ( eu chiar cred că doar asta a vrut de la tine, dar purtarea drăguță a fost doar o strategie ).

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Te-a "pipait" la prima intalnire? E doar un pervers, in mesaje e una, cand esti cu el fata in fata se da de gol cum e cu adevarat.
Sfatul meu e sa-i faci vant, nici bine nu v-ati vazut si asta vrea deja placeri sexuale.

| Beibiiii explică (pentru MarianWLF):

Daca ar fi fost simple atingeri peste haine, nu m-ar fi deranjat.dar a fost mai mult si nici macar nu mi-a dat atentie cand i-am cerut sa se opreasca. Si-a cerut scuze mai tarziu, mi-a spus ca a mers prea departe, dar acum simt ca mi-e scarba de el si in acelasi timp as vrea sa vorbesc cu el si sa aflu tot ce gandesti. Multumesc pentru raspuns!

| MarianWLF a răspuns (pentru Beibiiii):

Iti spun sincer ca ce am spus eu e adevarat, in mesaje normal, nu esti fata in fata, ai timp sa gandesti ceea ce scrii, cum sa scrii sa sune frumos, dar realitatea e alta se pare, si s-a cam dat de gol cu "baiatul bun" care e, nu prea are maniere. Cunosc ceva fete, dar si dupa luni de zile chiar nici nu mi-am permis macar sa pun mana asa pe ele, sau sa fac gesturi cu palme, etc. Plus ca odata ce vrea o relatie trebuie sa fie foarte atent, iar aia nu a fost atentie, probabil dorinte ascunse doar atat.
Daca ti s-a facut scarba de el foarte bine, aplauzele mele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai v ati vazut prima oara si tu ai aceeptat sa te duci acasa la el, ce trebuia sa inteleaga din asta? sa fim seriosi

| VdK a răspuns:

Las-o balta, invitatie la film = vreau sex