| emiishalala5 a întrebat:

Va rog din tot sufletul sa ma ajutati! Eu m-am mutat de curand in alta tara si vreau sa pot citi revistele Popcorn din Romania online. Imi poate spune cineva unde le pot citi? Va rog! Funda happy

3 răspunsuri:
| oana_7289 a răspuns:

Pai nu cred ca le poti citi pentru ca nu exista site cu ele pentru ca daca ar exista gandeste-te ca nu ar mai cumpara nimeni revistele ci ar intra pe site sa le vadawinking mult succes dar nu e nici un sitestraight face te pup