| XNBD a întrebat:

Va rog educati-va fetele si baietii, am 19 ani,nu sunt expert in viata dar asa ceva lasa de dorit,eram azi prin Constanta, si vad 4 baieti(16-19 ani) cum ii pun toti mana pe fund unei fete(maxim 16 ani),ea chicotea,statea nu avea nicio treaba,baietii aia ii vorbeau urat o jigneau dar ea nimic,zambea parca ii placea,se vede cum a crescut si cum a fost educata,e urat rau sa te injosesti asa,nici respect de sine sa nu ai,va rog mamele si tatii,aveti grija cu cine umbla copilul vostru,poate sunt o influenta proasta,eu stiu pentru ca am patit sa stau printre influente proaste,poate ei va mint si se ascund de voi pentru ca asa faceam si eu,aveti mare grija,cu asa oameni viitorul copilului o sa arate urat,incercari sa le arati calea cea buna,nu prin batai sau tipete, ca mai rau faceti.Numai bine va doresc????

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca fata aia este pro5stituata si accepta pentru ca asa isi agata ea clientela, pentru ea nefiind injosire, ci pur si simplu tarbalau unde-si racoleaza clientela si corpul ei este "obiectul muncii".
O fata serioasa nu ar accepta asta, de asta sa nu te indoiesti.