| DouaPuncteIcs a întrebat:

Va rog explicati-mi si mie cat mai bine unde ste in iasi liceul emil racovita maine trebuie sa ma duc la unconcurs de fizica si poate pare stupid dar am niste emotii si am uitat unde elaughing
Funda evident:Xhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat la racovita. mai. sti ude e podu ros? (de la iesirea din mall daca mergi tot inainte te-a lungulbahluiului vreo jumatate d h) si as la primul pod p care circula si masini. nu stiu dac intelege ce iti explic. daca ajungi la podu ala p oricine intrebi stie sa iti explice mult mai bine decat mine la calculator. sau daca sti covrigaria din podu ros d langa pizza krantz, treci strada si o iei la dreapta si apoi di statia d autobuz o iei p una din cararile ce strabat bosketii si ajungi. dar mai bine intreaba oamenii prin podu ros ca toata lumea stie. ai grija sa najungi nasol si succes. thumbs up

1 răspuns:
| DouaPuncteIcs explică:

Si liceul e portocaliu nu?big grin