| Blooddanceonfloor a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine! vreau sa stiu de ce cand deschid o pagia de exemplu cea unde citesti mesajele de la yahoo pot citi mesajul dar daca vreau sa deschid alta pagina imi scre ceva de genul :eroare si imi apar niste numere.Asta se intampla pe toate pag. unde intru.Credeti ca e pentru ca nu mai am google normal? Adick eu am descarcat un prgoram de semnde pentru yahoo de atunci s-a schimbat google.Va rog ajutati-ma! dau funda

1 răspuns:
| Mann02 a răspuns:

Iti recomand sa dezinstalezi browserul web (mozila firefox, sau ce folosesti) si sa reinstalezi din nou. Cauta pe google mozila firefox si gasesti ultima versiune, o downloadezi si o instalezi.
Mai intai downloadeaza mozila si apoi dezinstaleaza, pentru ca daca cumva dezinstalezi mozila inainte si din ceva modificare windows-ul nu are web browser o sa dai de unpic de incurcatura. Descarci mozila, daca nu l-ai mai avut instalat inainte doar instalezi, daca l-ai mai avut inainte, dezinstalezi cel vechi si instalezi cel nou.
Ai grija sa nu strici ceva pentru ca ma simt responsabil big grinbig grin
Daca nu e ceva in clar poti sa ma contactezi.