| AprilSundayMorning a întrebat:

Va rog frumos ajutor nu pentru mine ci pentru utilizatorul cu numele "uncopilash".
Am citit majoritatea intrebarilor ei legate de comportamentul parintilor ei.
intrati pe profilul ei si raspundeti la intrebari deoarece eu chiar cred ca ar trebui sa fie sprijinita de comunitateaTPU.

2 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

sad imi pare rau pentru ea, acus voi intra si eu sa vad daca o pot ajuta cu ceva!

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Multumesc tuturor :X. Sper sa fac mai repede 18 ani laughing