| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti, daca stiti, codul pentru masina la SIMS 2...si cum pot creea sirena(tot la sims 2)...Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu le poti crea. Trebuie sa iti faci cont pe www.sims2.com, si apoi mergi la optiunea "exchange" si de acolo poti downloda orice, gratis! Le vei salva intr-un folder si apoi trebuie sale deschizi pe fiecare un parte si sa spui sa le instaleze. Stai linistita, tine foarte putin!