| KriSt3n a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Am cunoscut un baiat [mai mare decat mine cu 1 an (am 14 ani)] si m. a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Chiar aseara.si eu am zis ca ma mai gandesc. [ne cunoastem de. 4 luni km asa] si...nu stiu ca sa. i zic. mie imi e sa nu fac vreo prostiestraight face imi place tipu' e de gasca da chiar nu stiu ce sa fac. Dau fundita la cel mai folositor raspuns! pls [-o

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca il placi nu vad motivul pentru care sa nu ii accepti propunereahappy ar trebui sa te bucuri ca el a faxut primul pas, in zilele de azi baietii mai degraba asteapta dupa fete decat sa faca ei ceva.

| Daisy_5316 a răspuns:

Fă ce'ţi zice inimaaa. dacă nu ai impedimente...love struck eu zic să da, dacă'ţi place :d