| Lucia_5229 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cryingcu o spat in naite sa se termine scl la un baiat i-a placut de mine ...si a facut rost de id-ul meu si dupa aia si mie a inceput sa imi plc de el ...ne-am combinat tot da dupa aia am aflat ca si la o colega ii plc de el si ne-am despartit(ca asa am vrut eu ).

Dupaia ne-am int la bazin cu cateva saptamana in naite sa inceapa scl si am mai fost cu un baiat si sora lui. Mie nu imi place de ala daa am incercat un pic sa il fac gelos si i-am lis inghetata. Si dupa ce am plecat ma pupat pe obraz si mi-a zis ca daca nu i-as fi linso m-ar fi pupat altundv. Acuma cand o inceput scl eu iar m-am indragostit de el adica de la bazin is. Va rog va implor ziceti-mi cum sa il cucerescccrying

3 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Eu sunt de parere ca le poti gasi pe net uite un site www.madoarenpldeintrebareata.ro sau te poti duce in piata uite un site www. dinnouaceeasi***adoare.ro vezi si tu acum care este mai ieftin

| Revolt666 a răspuns:

Ce vrei fă?

| paodoolse a răspuns:

Pai...incearca sa vorbesti cu el arata-i ca il iubesti si nu cred ca ai facut bine ca te-ai despartit de el doar ca ii placea unei colege de el, o data ce tea pwpat e clar ca inca te mai iubeste si tine la tine, si sfatu meu e sa te impaci cu el zambestei mereuwinking si sa nu mai faci iar greseala care ai facut-o nu pritenii iti conduc viata ci tu singura nu te mai lasa influentata de lume ok? sper sa ai grija de tine fii stapana pe tine si pe ceea ce faci :X:X:X:angryarataii ca il iubesti cu adevarat ) succes! fundita?