| Lucia_5229 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cryingcu o spat in naite sa se termine scl la un baiat i-a placut de mine ...si a facut rost de id-ul meu si dupa aia si mie a inceput sa imi plc de el ...ne-am combinat tot da dupa aia am aflat ca si la o colega ii plc de el si ne-am despartit(ca asa am vrut eu ).
Dupaia ne-am int la bazin cu cateva saptamana in naite sa inceapa scl si am mai fost cu un baiat si sora lui. Mie nu imi place de ala daa am incercat un pic sa il fac gelos si i-am lis inghetata. Si dupa ce am plecat ma pupat pe obraz si mi-a zis ca daca nu i-as fi linso m-ar fi pupat altundv. Acuma cand o inceput scl eu iar m-am indragostit de el adica de la bazin is. Va rog va implor ziceti-mi cum sa il cucerescccrying

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cam pervers baiatu!

| moriordie a răspuns:

Daca ti-a zis ca te-ar fi pupat altundeva, inseamna ca totusi te place putin. Te sfatuiesc sa-i zici ce simti. Poate o sa-si dea si el seama cat de mult te place si o sa fiti din nou impreuna.

| chocolattee a răspuns:

Trage-l de manecuta intr-o zi, si spune-i frumos ce simti, dar nu-ti deschide inima detot.pentru ca risti sa te alegi cu o durere de toata frumusetea:-s. Spune-i ca tu nu ai incetat sa-l placi de atunci si ai facut chestia asta din bun simt fata de colega ta (ca la urma urmelor chiar asta ai facut) si daca ar fi dispus sa mai incercati odata, si ii promiti ca daca mai intervine vreo alta "colega" sau te miri ce alta persoana n-ai sa mai renunti la el. Mult succes, tine-ne la curent >big grin

| deea_9148 a răspuns:

Pai il cuceresti asa in prima zi ii intrebi cat este ceasul? a doua zi ii spui ca are tricou frumos si in a treia zi il intrebi de vb si apoi ii spui ca este dragut (nu prea stiu sa explic dar sper sa intelegi)