| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati.cunosc o fata cu ochii verzi deschisi care o plac foarte tare. i-am spus si a spus ca nu poate fi cu mine ca ea e rebela mai nebuna si eu sunt un baiat mai linistit. puteti sa ma ajutati. spuneti-mi cum sa ma schimb.pls si fara prstii

Răspuns Câştigător
| Rayzzor a răspuns:

Poti sa incerci lucruri noi, si incearca mai ales sa faci astfel incat lucrurile care ii plac ei sa iti placa si tiebig grin.deci...incearca lucruri mai "nebune" dar nu exagera

2 răspunsuri:
| noneatza a răspuns:

Trebuie sa iti placa foarte mult fata asta ca sa te "schimbi" pentru ea, iti zic eu ce sa faci: Continua viata...mai sunt multe fete pe lumea asta.

| gicuu1997 a răspuns:

sadsad, am si eu aceeasi problema, exact asa, m-a refuzat pentru ca e mai rebela... si nu stiu ce sa fac. o plac in continuare, cu toate ca am fost de acord ca nimic nu va fi intre noi...