| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Luna aceasta trebuia sa imi vina ciclu pe 5-7 si nu mi-a venit. Contact sexual sau altceva ce imiplica zonele intimele ale baietilor si ale fetelor NU am avut. Am ciclu de 3 luni aceasta e a 4-a, pana acum mi-a venit cand trebuie si regulat. Sunt gravida?(asa am citit pe net ca daca nu ti-a venit cand trebuie esti gravida) Deci sunt gravida? Altceva ce poate fi?

2 răspunsuri:
| EU19 a răspuns:

Fa si tu un test de sarcina.Consulta un medic ginecolog, chiar si medicu de familie iti poate da sfaturi utile.Nu mai pune botu la tot ce citesti pe net.

| mona a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual atunci nu esti gravida, ai ciclu de 3 luni si e normal sa nu iti vina intr-o luna pentru ca asa e la inceput...vine si nu vine...se va regla cu timpul