| Giulia_7179 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati :) vreau sa fac o surpriza la sora mea mai mica care vine peste 2 saptamani in romania. Vreau sa-i fac un fel de baldachin http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&tx=64&ty=62 de unde fac rost de cerc? si cum il montez in perete?:) v-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta. Funda :*

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

Daca esti din Bucuresti incearca pe la magazinele de la Bucur obor gen piata din spate etc, practic cercul il poti si construi dintr-o sarma mai tare totul tine de cum ii faci forma.
Roaga-l pe prietenul tau sa iti dea o mana de ajutor.
Felicitari sincere pentru idee.