| Bii26 a întrebat:

Va rog help!

Anul trecut am fost cu un baiat dar el a zis ca doreste sa ne despartim si o sa ne combinam din nou peste cativa ani...chatterboxaiurea... apoi am auzit ca s-a combinat cu alta fata si prietenele mele au vb cu fata aceea si a spus ca el(baiatu) a facut-o pentru ca sa fiu eu geloasa. Apoi s-a despartit de ea si la sfarsitul anului trecut a dorit sa se combine cu alta fata despre care nu stia nimic dar din cealalta clasa care intr-un timp era prietena cu mine.Acum nu mai stiu ce sa fac:sa ii spun ca vreau sa ne combinam sau sa astept eu ca el sa faca primul pas.

Va multumesc!kiss

Răspuns Câştigător
| mariapow a răspuns:

Daca s-a combinat cu aceea fata ca sa te faca geloasa inseamna ca te place. eu zic sa ma astepti putin si sa vezi cum decurg lucrurile apoi sa actoinezi. poti sa faci tu primul pas sau cine stie poate ca el se gandeste sa-l faca. ai putina rabdare si totul se va rezolva:*

3 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Salut!kiss
Daca se combina cu toate fetele din scoala doar pentru a te face geloasa... Daca te place, de ce s-a despartit de tine? Ma rog... poate chiar dorea sa te faca geloasa, dar daca voia asta de ce s-a combinat cu 2 fete si nu cu 1?
Oricum, cred ce el asteapta sa faci tu primul pas.Bafta!kiss

| Bii26 explică:

Multzumesc pentru raspunsuri...

| miovasi a răspuns:

Sa-l uiti si sa-i intorci spatele daca mai vine. e un golan de care nu merita sa-ti amintesti