| ramona_3149 a întrebat:

Va rog imi spune-ti si mie urgent cum sa sterg programul eType! plzz! dau FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Start-> Control Panel puppy dog eyes -> Add/ Remove programs si.l cauti acolo puppy dog eyes! big hug
Mult succes :-s!

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Start-Control Panel-Add/Or Remove programs si cauti eType si dai in dreapta unistall si atat.

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Intri in control panel apoi in remove program si il cauti. Apoi dai remove la program

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Ori ilduci la un expert ori iti resetezi windowsol

| ramona_3149 explică:

Pai am incercat l-am sters din calculator dar tot imi apare in loc de google eTypi ca l-am sters de la control panel de la descarcari de la download da tot imi apare si jos langa fata aia zambitoare de yahoo! si nu mai stiu ce sa fac calculatorul imi merge foarte greu acum!