| alinutzu7 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma.Eu vreau sa fac publicitate pe blogul meu: http://raseledecaini.blogspot.com/ ajutati-ma sa gasesc modalitati pentru a face publicitate la blog. Daca puteti sa trimiteti la toti din lista voastra de mess linkul acesta cu blogul meu sunteti cei mai buni! Multumesc. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| djalexandrual a răspuns:

Am trimis linkul la 103 iduri. vreo 12 a spus ca ma va ajuta in rest au fost offline.cred ca au dat si ceilalti pentru ca ma inteleg fb. cu ei. Funda?