| Anca31 a întrebat:

Va rog mult sa cititi ♥ Pagina mea, nu conteaza care, a fost furata:( cea care mi-a furat-o a promis ca imi da pagina inpapoi doar daca ii aduc pana la 10.000 de like la aceasta pagina https://www.facebook.com/pages/Râzi-cu-noi/229686253837 739? hc_location=timeline va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un like, as aprecia ♥ Daca puteti va rog sa postati acest mesaj :*

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Ce m-am saturat sa aud ca zilnic se fura pagini.

2 răspunsuri:
| ukukuku a răspuns:

Un like din partea mea!
Cautatii admine happy?

| Anca31 explică:

Multumesc pentru like, dar nu este pagina mea iar pagina furata, slabe sanse sa o mai vadsad Nu stiu ce sa fac.M-a pus content creator si diseara ma scoate de totcrying Va rog sa ma ajutatisad