| Ciudatica a întrebat:

Va rog, nu treceti mai departe, am o intrebare la care vreau sa ma ajutati neaparat!

In clasa la mine sunt 3 tabere :
>- fetelor
>- baietilor
>- singuraticilor

Tabara fetelor e asezata pe o singura coloana, ca sa vorbeasca. Ele i-au note FB.
Eu sunt a singuraticilor. Adica, nu prea se mai misca din banca in pauza.
Eu aveam o prietena buna, si i-am zis ca in tabara stau cu ea in camera, camerele fiind cu cate 2 paturi si 6 paturi. Daca eu stau cu prietena mea in camera, toti ne cred ciudate, daca stam in alea cu 6 nimeni cu sta cu noi, pentru ca prietena mea e, pentru ceilalti, enervanta, rea si geloasa, si eu cred putin asta.
La ora de sport, fetele celelalte m-au rugat sa stau cu ele pentru ca eu si cu prietena mea ne-am certat si sunt mult mai simpatica si draguta cu ele.
In sfarsit, eu si cu prietena mea ne-am certat pentru ca e cea mai buna la engleza si vorbeste numai in engleza, si ma sacaie la cap, totusi inteleg si eu, a zis :,, I hate Cristiana". Cristiana e foarte draguta si frumusica, si se impaca FB cu mine, si m-am suparat. Pana la urma eu si prietena mea ne-am inpacat, partial.
Celelalte fete au zis sa o pacalesc ca dorm cu ea in camera in tabara, dar de fapt sa dorm cu celalalte fete.
P.S. - fetele o urasc pe prietena mea
Si asa celalalte fete au zis ca sunt mai draguta, si sa fiu prietene mai bune cu ele. Si am acceptat.
E bine cum am facut?
P.S. - Ma cam enerva prietena mea si, in clasa a 2 a, fetele celalalte, in afara de amica, nu ma cam suportau.

2 răspunsuri:
| XxFlorin22xX a răspuns:

rolling on the floor Asta e ura, invidie, gelozie laughing) Nu te lua dupa toti pr*st*i laughing.Fa ceea ce crezi tu ca e cel mai bine....impaca-te cu prietena ta si lasa-le pe celelalte fete in pr*s%I@ lor.Fi stapana pe viata ta laughing tongue altceva n-am ce sa-ti zic...

| bogotu300 a răspuns:

Nu,nu e bine ce ai facut pentru ca:
1 Fata asta chiar te considera prietena ei
2 Daca nu mai vrei sa fi prietena cu ea spune-i ca sa nu isi faca vreo iluzie
3 Cred ca fetele alea te-au invitat special sa stai cu ele ca sa bage cearta intre voi

Acum faci cum vrei eu ti-am zis parerea mea FUNDA pls