| anonim_4396 a întrebat:

Va rog! Puteti sa ma ajutati?
la mijlocul verii acesteia am facut cunostinta intimplator pe net cu un baiat.
Am vorbit foarte mult pe net, si ne-am vazut si in realitate de vorbit nu am putut sa vorbim foarte multe pentru ca el era cu gasca lui iar eu cu a mea.
Dar de fiecare data vorbeam cu interes unul cu celalalt si ne priveam la fel, pina intr-un moment cind am inceput sa vorbimdin ce in ce mai putin ...ma rog,el asa a inceput sa dea raspunsuri scurte care nu mai duceau la o conversatie interesanta.
Iar in ciuda acestui fapt ultima data cind ne-am vazut s-a uitat foarte lung la mine.(ultima data a fost in august)
Pina acum nu am mai vorbit nimic,dar pe net intra pe pagina mea si-mi punea like-uri la foto
Iar acum dintr-o data imi scrie!
Ce sa cred, ca e doar o prietenie, sau daca poate fi mult mai mult?

2 răspunsuri:
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Eu zic sa va intalniti din nou sa clarificati lucrurile. daca e distanta are intre voi eu zic sa o lasi balta pentru ca de obicei relatiile la distanta nu functioneaza prea bine. in principiu lasa-l pe el sa faca primul pas, o sa-ti dai singura seama daca vrea ceva mai mult decat o prietenie big grin bafta

| pricopgeorgecatalin a răspuns:

Pai nu ajungi nici unde asa, intreaba-l, fi directa, ce ai de pierdut?