| raluca48 a întrebat:

Va rog raspuns urgent. ce se intampla daca mi-am pierdut buletinu si maine dau examenul national?

Răspuns Câştigător
| kittykat a răspuns:

Ne se intampla nimic... pentru ca asa a patit o fata pe care o cun. eu si o sp aia ca poti merge cu carnetul de elev + certificatul de nastere

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Îţi poţi aduce certificatul de naştere sau paşaportul în loc.

| Anduciu a răspuns:

Iti iei la tine certificatul de nastere.Atentie,cel original, nu vreo copie.

| vladeueu_4450 a răspuns:

Foarte simplu: te duci cu un alt act de identitate cum e certificatul de nastere
mult mult succes!

| MicutzaaPooh a răspuns:

Nu poti sa-l dai. Asta`i pana` prostului

| silviu08 a răspuns:

Daca nu ai buletinul trebuie sa vii cu carnetul de elev si certificatul de nastere.

| JustForU a răspuns:

Sincer...nu stiu exact, dar cred ca poti sa mergi cu carnetul de elev de pe clasele 5-8, dar carnetul sa fie vizat si sa aiba poza ta.Multa Bafta la examen!

| raluca48 explică:

Ms pentru raspunsuri am putut intra in examen si nu mi-a cerut nimic nici certificat nici buletinbig grinbig grin