| Tania a întrebat:

Va rog repede am nevoie de un raspuns!
Aveam mai multe pagini de net deschise si ma uitam la niste poze, iar cand am dat sa inchid pozele, a aparut un ecran albastru la laptop cu scris alb, a barait, s-a stins si acum s-a aprins singur si vad ca merge.
Mai mi s-a intamplat sa se stinga singur, dar nu a barait si nu a apaurt scrisurile alea.
S-a supraincalzit, sau trebuie sa se arda vreo piesa?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce laptop ai? Primul lucru la care ma gandesc este ca nu ai memorie RAM indeajuns incat sa tii deschise mai multe programe sau pagini in acelasi timp. Deocamdata nu este o problema dar pentru a evita o astfel de eroare (BSOD) nu tine mai mult de 2 programe deschise simultan.

| Rebbeccca a răspuns:

Fantomeeeeeerolling on the floor))))

| Igor1995 a răspuns:

Nu deschide atit de multe pagini caci lapropul e mai slab decit calculatorul si poate rezista la doar vreo 4-5 ferestre deschise