| miamouse a întrebat:

Va rog sa imi dati cat mai multe intrebari pentru varianta "adevar" de la Adevar&Provocare. Cele mai multe/bune primesc funda, multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

Este adevarat ca ma urasti?
Este adevarat ca ma placi?
Este adevarat ca ai face orice pentru persoana iubita?
Este adevarat ca il urasti pe Justin Bieber?
Este adevarat ca nu ai sarutat pe nimeni niciodata?
Este adevarat ca iti rontai unghiile?
Este adevarat ca esti gay?
Este adevarat ca te`ai plictisit?
Este adevarat ca iti place Justin Bieber?
Este adevarat ca daca ai putea sa modifici titanicul l-ai pune si pe Justin Bieber acolo?
Este adevarat ca nu poti sa zici cuvantul antibiotice invers?
Este adevarat ca nu ai curaj sa imi zici cea mai penibila chestie care ti s`a intamplat vreodata?
Este adevarat ca porti peruca?
Este adevarat ca te`ai gandit macar odata ca mai bine nu te nasteai?
Este adevarat ca ti`e frica de intuneric?
Este adevarat ca nu ai tupeul sa faci striptis(sau cum s`o scrie)?
Este adevarat ca te`ai indragostit?
Este adevarat ca ai furat vreodata?

Sper ca te-am ajutathappy.

2 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

E adevarat ca:
- nu poti trai fara cainele/ pisica ta?
- o sa ploua azi?
- daca ai merge intr-un parc inca te-ai mai da in leagane?
- X te-a barfit o luna/ un semestru/ un an laughing
- ai vrea sa mananci acum un tort cu caramel/ciocolata/ frisca/ ingetata?

| Doddel a răspuns:

Este adevarat ca aveai de gand sa nu-mi spui adevarul orice ar fi fost?