| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti repede ce rol are muzica in societate. dau funda daca raspundeti in minim 10min happy

Răspuns Câştigător
| Ananasa a răspuns:

Muzica are un rol foarte importan in societate. Ea este oglinda psihologica a unui om, ea ne face mai buni. Prin muzica traim, ea poate exprima sute de sentimente, de la o elegie pana la fericire deplina, muzica este o poezie ritmata.Arta muzicala trebuie să ajungă la toţi, trebuie sa purifice sufletul. Daca muzica nu ar exista, viata ar fi stearsa si deprimanta...Acesta este rolul muzicii in societate

Funda?
puppy dog eyes

| alexlory a răspuns (pentru Ananasa):

Multumesc multhappy

2 răspunsuri:
| Ananasa a răspuns:

Cu mare plaaceere!