| deealove a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie cum se numesc aceste semne ^.^ >.< si daca mai stiti si altele imi puteti spune si mie si ce reprezinta acestea? ( ori daca nu puteti sa imi dati un site ) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna! Sunt un tpi de emoticoane. Fete. Uite un site cu multe chestii de genu! http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html Te pup

3 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Semne, fete thinking

| Sadiss a răspuns:

Uite unu tare
///
d(x_o)b

| Sniper a răspuns:

Semnele astea nu au nume sau site'uri unde le poti gasi (din cate stiu eu )laughing
Sunt scoase din propria noastra imaginatie, si la fel, trebuie sa o ai ca sa-ti dai seama la ce se refera.
Poate insemna, fericire sau placere, sau uimire... sunt multe!
De ex eu unu l'am inventat pe asta ô. Ô... ceea ce inseamna uimire. E pur si simplu legat de imaginatie...