| eabhei a întrebat:

Va rog sa imi ziceti si mie pastile de inima care actioneza asupra intepaturilor de inima ...pe sora mea o intepa f tare inima si nu vrea sai zica mamei si s-a dus la farmacie a cerut pastile de inima pentru intepaturi si a zis farmacista ca nu pote sai dea ca multu copii au murit. defat farmacista credea ca vrea sa se omore a tot incercat sa ii explice dar nu a inteles deci av rog imi puteti zice pastile de intapaturi de inima?

Răspuns Câştigător
| 0906 a răspuns:

Lexotanhappy mama mea a *** un preinfarct si o ajuta foarte mult aceste pastilehappy

2 răspunsuri:
| eabhei explică:

Dau funda

| VeeaVeex a răspuns:

Aspa cardin