| Selene1990 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!
A lucrat cineva ca promoter? Cum v-ati angajat?! Vreau neaparat sa incep de acum si toata perioada verii. dar habar n-am cum si unde gasesc angajator straight face. n-am mai facut in viata mea nimic de genul asta. Va rog sa ma ajutati sad

1 răspuns:
| adywow a răspuns:

Incearca sa mergi prin Carrefour sau hipermarketuri de genul ala, mari si acoo sigur vor fi ceva promoteri.Intreaba-i pe ei daca pe net nu ai gasit nimic, asta ar fi cea mai buna salutie zic eu