| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! am id la un baiat care imi place extrem de mult si nu stiu cum sa ma bag in seama cu el... nu stiu ce sa-i spun si despre ce sa-i vorbesc va rog mult de tot sa ma ajutati cu niste sfaturi folositoare... nu am curajul nici buna sa-i spun. si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| deea4u a răspuns:

Hey buna:*
uite id meu e :andreutzaraq.star te ajut pe messhee hee

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, sa te exprimi corect din punct de vedere gramatical si ortografic, mai ales ca vrei sa vorbiti pe mes.

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ explică:

Esti si anonim si hai catzy vb eu tzye gramatycal de te ia dracul daca vrei sa vb da-mi id tau si sa vezi ce te... in gat

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ explică:

De anonim ziceam