| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati am lu at ban pe transformice,si nu ma lasa sa intru nici macar pe un alt cont macar asta daca m ar lasa.dar nici macar atat, va rog un sfat cum sa rezolv? cel mai util sfat primeste funda

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Daca ti-au blocat IP-ul, modificati-l. Daca ti-au blocat devise-ul (de exemplu telefonul), pe el n-ai sa mai poti accesa site-ul sau app-ul din cate stiu. Unica ce vei putea face e sa intri de pe alt telefon sau sa folosesti bluestacks pe calculator.

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru 393Dan):

Ip mi au blocat

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru Edouard_Edy_1997):

Ce e bluestacks?

| 393Dan a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

E o programa, scrie pe google vei gasi toata informatia.