| ஐAdeஐ a întrebat:

Va rog sa ma ajutati...Am telefon Samsung Galaxy Mini si nu stiu cum sa imi instalez cablul il am de cateva luni si inca nu stiuhappycel mai bun si mai detailat raspuns primeste fundita Va rog sa ma ajutati cat se poate de repede am mare nevoiehappy Multumesc :*

1 răspuns:
| AndreeaLz a răspuns:

Hey! deci bagu USB-ul; dupa ce telefonul il citeste tragi slide-ul ala de sus { we-fi; b/t et } si la in desfasurare dun 2 chesti unde dai pe : dispozitivul USB a fost conectat { cel cu figurina de cablo USB }, dai pe conectari spatiu de stocare usb, ok dupa care automat sa va deschide la pc. FUNDA :O3?