| summertime a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Dau FUNDA pentru cel mai rapid raspuns corect! Cam acum o ora si 20 min o prietena de-a mea a cazut si dupa cazatura a spus ca o doare foarte tare piciorul drept, de la incheietura.La inceput avea o umflatura mica si a inceput sa o doara si i-a amortit si partea de la genunchi in jos.Am vorbit cu ea a cum o jum de ora si mi-a spus ca nu il mai are amortit si isi poate misca degetele, dar i s-a invinetit putin. Mi-a spus si ca o doare tare. A pus si gheata. Oare este rupt?

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

Buna...e posibil sa fie rupt.mai bine margeti la un medic si vorbiti cu parintii.noroc