| robertcalin a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Dupa cum probabil stiti in Bucuresti traieste unul din cei mai inteligenti oameni. Am nevoie foarte mare sa vorbesc cu el si am reusit sa il gasesc pe fb dar nu a acceptat prietenia si nu pot sa ii scriu mesaje decat daca sunt prieten. Va rog frumos daca exista cineva pe aici care este deja prieten cu el sa ii dea un mesaj sa ma accepte si pe mine! Caut raspunsuri la intrebari foarte importante pentru mine si cred ca doar el ar putea sa raspunda!

3 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Cine naiba e ala?

| 10roxana10 a răspuns:

In Bucuresti sunt mullte persoane destepte

tu la cere te referi?

| robertcalin explică:

Din cate stiu eu e unul singur de talie mondiala nu vreau sa ii zic aici numele! Daca nu ati auzit de el e clar ca nu il stiti si nu aveti cum sa ma ajutati! Oricum va multumesc frumos si astept in continuare raspunsuri de la cineva care il cunoaste!