| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! M-am indragostit de un baiat cu care m-am intilnit o luna totul era perfec dar intr-o zi el mi-a spus ca relatia noastra nu mai poate continua deoarece el nu o poate uita inca pe fosta lui prietena cu care a fost impreun 2 ani si ceva...acum el este placat peste hotare pe 5 luni ...eu il iubesc dar nu am curaj sa ii spun ce sa fac?

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti o spun asa direct dar cred ca ai facut o mare greseala
si anume aia de a te indragostii foarte repede de el.el probabil a dorit doar un singur lucru de la tine? ce zici?

Răspuns utilizator avertizat