| CodRosu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati nu-s dc nu merge CrossFire! Cand ma conectez la user si parola mai zice Disconected froum server dau ok si ma scoate afara de tot din joc.Ast.aa si Funda

2 răspunsuri:
| alexalex2001 a răspuns:

Intra pe site de unde l-ai descarcat si conecteaza-te pe site inainte.
Funda?

| mitici007 a răspuns:

Am si eu o intrebare legata de crossfire.am cumparat o arma din capsule shop si am primit o alta arma.imi e ciuda ca am platit 900 RP. de ce am primit alta arma si nu pe cea care m cumparato?