| mary_9593 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati pentru ca eu una nu mai suportcrying. prietena mea "cea mai buna" a avut unele escapade iar prietenul meu a auzit de ele nu de la mine ci de la persoanele cu care a fost prietena mea.// de atunci cand o vede o sacaie j ea se deranjeaza. am ajuns sa ma cert cu ea pentru ca i-am luat lui apararea is intre ciocan si nicovalacrying il iubesc pe prietenul meu. nu mias pierde nici prietena desiiii tot ce spune prietenul meu e adevaRAT chiar daca ea se simte ofensata straight face

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu trebuie sa alegi intre ei.Pastreaza-i pe amandoi.happyPana la urma o sa se inpace ei. Mult succes!winking

11 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Eu zic sa te dai la o parte ca s-ar putea sa incasezi din toate directiile.la final ei or sa se impace si or sa pice pe tine aman2

assiris
| assiris a răspuns:

Mai sustii ca iti este prietena? Este o...

| borsec a răspuns:

Da, si eu zic la fel incearca sa pleci de langa ei cand se iau la sacaieli, nu mai tine cu nici unul.

| LuS[z] a răspuns:

Fa in asa fel ca ei sa nu se mai intalneasca.adica iesi can cu prietenul tau cand cu ea dar in nici un caz cu amandoi! mai asteapta sa se linisteasca apele si apoi vezi cum decurg lucrurile.

| Paula a răspuns:

Stiu cum este, nici eu nu am suportat prietenul lui celei mai bune prietene... dar am incercat sa fiu cat de cat " simpatica " de dragul prietenei mele.
Dar eu tot timpu asa zic " O PRIETENA ADEVARATA NU GASESTI, POATE NICIODATA..., DAR UN IUBIT ESTE LA TOT COLTU' "...

| mioara a răspuns:

Indeparteaza te de ea

| ka2 a răspuns:

De fapt cred ca se da si el la eawinking la asta te-ai gandit? oricum e de prost gist faza... ar trebui sa inteleaga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca e conflictul lor.Lasa-i in pace sa il rezolve singuri. Daca te bagi va fi mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul nu este cel ceti trece cu vederea greselile, dar nici cel care ti le face publice. iar daca cineva compromite o fata o face ori ca nu a avut succes cu ea si se razbuna, ori e prost bata si se lauda fiindca asa ceva nu se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea sa stii ca de multe ori prietena te tradeaza asa ca mai bine vb cu prietenul tau sa nu mai deachida subectul despre ea poate o sa-si revina ea si eu am fost in ipostaza ta si stiu cum e.mult succes

| emily a răspuns:

Mare dreptate ai dambilusca un baiat adevarat nu ar face asa ceva mai ales ca e prietena cea mai buna a prietenei lui