| jizabell a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.repede.tocmai ce mi-am luat jocul sims3 ieri, si amobservat ca nu merg vitezele.adica dau tocmai la viteza a 4 a si merge aproape k cea normala. ce s-a intamplat? ce sa fac sa mearga ca lumea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e la Sims 3. Viteza a 4-a, daca ai fi citit, este de fapt viteza a 3-a, dar este doar pentru activitatea curenta a sim-ului. Cand termina ce facea, revine la viteza normala. Oricum, fata de Sims 1 si 2, vitezele sunt mult mai mici la Sims 3.

1 răspuns:
| diiiiiannnnaa a răspuns:

Buna. Si eu am luat sims 3 si mi'i se intampla la fel. S'ar putea sa fie din cauza placii video thinking! la mine merge super greu cand vreau sa ma joc k ei :p dar cand vreau sa constryuiesc sau sa imbrac merge normal.:p