| Emily966 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați și pe mine cu un răspuns. Am terminat clasa a8a si din cauza unor probleme nu am putut sa ma înscriu la liceu. Aș vrea să îmi spuneți dacă pot să mă înscriu din semestrul 2

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti inscrie din sem.II, abia la anul o sa te poti inscrie.

| darrio2007 a răspuns:

La anul, draguta. Nu-ti place scoala, din cate observ.

| Violleta2022 a răspuns:

Te poti inscrie si maine, trebuie doar sa cauti un liceu care mai are locuir libere.
Din pacate, in mijlocul anului scolar, nu te mai inscrie nimeni.

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Din pacate nu sad

Good luck!