| larysa_8664 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine! imi place de un baiat din scoala mea si i-am zis de multe ori dar mi-a zis ca nu ma place ce as putea sa fac sa il cuceresc

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Un baiat cand te place nu recunoaste in fata ta... uni sunt timizi de aceea incerca sa te apropri de un prieten al lui si sa afli prin intermediul lui daca te place...credema sunt in situatia ta si stiu cum e. cea mai buna alternativa este sa nu il bagi in seama si sa fii indiferenta cu el deoarece atunci o sa isi puna intrebari de ce nu ii mai acorzi atentie.winkinglasa-l pe el sa se tina dupa tine nu tu dupa elhappysi lasa-l pe el sa faca primul paswinking.

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Daca nu te place nu ai ce sa-i faci! s-au poate este timid, si nu a putut sa iti spuna ce sentimente are pe tine.Vezi si tu cum te priveste, daca se uita la tine. Daca nu te place asta este mai sunt baietii! Succes!:d

| Inoue a răspuns:

Bună! Chiar dacă il placi si el nu te place... dragoste cu forța nu există! Eu cred că ar trebui să treci peste, chiar dacă îți este destul de greu, nu este ultimul băiat din lume.Baftă!
Bye bye

| SunshineGirl a răspuns:

Nu prea ai putea face nimic. poate doar sa te reorintezi catre alt baiat sau daca il vrei asa mult pe acesta sa incerci sa te cunoasca mai bine. poate va iesi ceva.Bafta!