| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI URGENT! VA ROG MULT DIN SUFLET! M-am certat cu prietena mea, eu am un prieten, si ea ii stie parola de mess, ii foarte lunga povestea, sunt FOARTE SUPARATA, CE VIATAcrying(((crying. va rog dati-mi id vostru prin mesaj privat si va spun pe mess mai multe detalii.Multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bnwinkinglove struck Iti dau id printr-un mesaj privatwinking
Te ajut cu cea mai mare placerelove struck

2 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

No1girl_01 nu imi trebuie privat vreau sa-mi fac cati mai multi prieteni si sa te ajutwinking

| alexxa18 a răspuns:

Daca mai ai nevoie de vreun sfat sau ceva, baga id meu happy o sa ti'l las intr'un mesaj privatwinking