| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Vedeti voi,oamenii ma descriu ca apartinand noi generatii(copiii indigo,de cristal si ai curcubeului), dar eu nu stiu in care ma incadrez.Stiti niste teste care m-ar ajuta sa aflu daca sunt indigo, de cristal sau a curcubeului? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdanmb a răspuns:

Astia sunt copii care gândesc repede,retin repede când sunt interesati de cv,sunt talentati la mai multe o data,caută un psiholog,ala are niste teste iq,nu le lua alea de pe net,un psiholog isi da seama oricum,sânt si psihologi scolari,sincer te invidiez,dac esti asa ceva,da nu e o generatie noua,astfel de oamenii au apărut de decenii, dar sunt mai tari, însă in Europa, in Romania sunt cei mai multi, nu te simti prost când zic altii chestii urate ca esti asa da copii observa tot timpul când altii is diferiti,

1 răspuns:
| William a răspuns:

Ce mai sunt si prostiile astea? Presupun ca nu stii cum suna pentru noi intrebarea ta. Nu exista copii indigo, de cristal, curcubeu, sunt niste inventii care iti distrag atentia.