| LCD a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Vreau sa stiu ce cabane / oferte... telecabine, tot ce pot gasi in muntii Caliman. am cautat pe net si nu gasesc nimic care sa ma lamureasca.Am gasit comune si orase din munti. http://alpinet.org/main/poteci/about_ro_t_despre-muntii- caliman_id_43.html

1 răspuns:
| adinaciosescu a răspuns:

In m-tii Calimani este o singura cabana, cabana meteo Retitis la 2021 m, unde te poti caza.Acolo gasesti un tip pe nume Bogdan, sau poti suna sa te interesezi direct la el la tel 0788041565.