| CelIntunecat a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie ce este cu fundele daca vreti.

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cand pui o intrebare, utilizatori TPU vor veni sa raspunda, tu dai FUNDA, cui merita.

| Moncherie a răspuns:

Dai o funda celui care crezi ca a dat cel mai bun raspuns. Iar fundele il ajuta sa creasca in clasament happy
Asa ca daca dai cat mai multe raspunsuri bune si primesti cat mai multe funde, ajungi in top experti TPU

| Maomau a răspuns:

Funda se da ca apreciere pentru cel mai bun raspuns

| MyaEmy a răspuns:

Daca pui o intrebare pe TPU si primesti mai multe raspunsuri dintre care unul este cel mai bun, in semn de multumire dai o "FUNDA"(la fiecare raspuns, sus in dreapta apare o funda mare, tu daca vrei dai o funda raspunsului care ti-s-a parut cel mai bun si mai folositor pentru intrebarea ta).
Sper ca te-am ajutat happy

| treiLEI a răspuns:

Pai atunci cand pui o intrebare si primesti raspunsuri, in dreapta raspunsului iti apare o funda. Aceea o oferi daca vrei celui care a dat cel mai bun raspuns.