| sexlove a întrebat:

Va rog sa-mi ziceti ceva de ingrasat niste medicamente ceva...ca aveam 51 de kg si am slabit si nu mai pot sa pun si am acum 47kg si am 1.61cm si pentru inaltimea mea era bine 51 si vreau sa le pun la loc

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Magazine, naturiste, Mega Mass. Pentru sportivi. La tine merge foarte bine, deoarece nu se depune grasime, numai masa muschiulara. Poti sa iei cu incredere, deoarece sunt naturale, si nu au efecte secundare. Pa!