| vreauhackuri2 a întrebat:

Va rog si eu ceva as dori sa-mi dati niste statusuri funny cu craciunul am cam ramas fara inspiratie

Răspuns Câştigător
| kentuletz a răspuns:

Ai o mentalitate de manager si esti condamnat sa castigi.de Craciun esti cel mai mare chitros si o arzi cu apa si covrigi…

Sper ca la un moment dat o sa-ti retragi cuvintele acum la final de an. uite ca acest mesaj de Craciun poate sa ajunga si la cel mai necioplit taran.

Mi-a trebuit ceva sa-mi iau inima-n dinti si sa prind curaj.am zis sa-ti dau si tie un mesaj de Craicun desi esti un cocalar ordinar si ai cel mai jenant limbaj.

Pentru mine viata este un spectacol, este plina de cadouri si surprize placute pana la infinit, pentru tine Craciunul este singura zi din an in care nu-l vezi pe tactu beat pentru ca trebuie sa stea cineva si la Biserica la cersit.

O sa ma rog de Mos Craciun, o sa-i dau mesaje sa treaca si pe la tine chiar daca trebuie sa faca eforturi astronnomice, sa trimit Sanepid-ul mai intai sa curete pe acolo sa nu ia Mosu’ vreo malarie sau vreo ciuma bubonica…

Inainte nu intelegeai de ce mancam cu furculita si de ce ne spalam asa de des, acum faci Craicunul prin Dubai si te rasfeti cu masaje anti stres.

De Craciun trebuie sa transmitem mesaje de bunatate celor din jur, sa facem acte de filantropie, de aceea am facut acest cozonac minunat pe care o sa ti-l aduc cu drag.acolo la puscarie

Craciun Fericit si multa sanantate, sa ai un an mai bun, sa-ti mearga bine in toate

Sa ai un Craciun Fericit si sa traiesti in Sarbatoare, sa-ti miroasa a brad in casa si a bani in buzunare

Iti dau acest mesaj de Craciun inca de pe acum pentru ca sper sa cele mai frumoase cadouri si sa ai cel mai frumos brad de Craciun

Scoala s-a terminat si ne cam plictisim acum, noroc ca avem telefonane si ne dam mesaje de Craciun

Fie ca acest mesaj de Craciun la ghinioane sa-ti puna capac, iti doresc multa sanatate si sa ai mai multi bani decat Becali sau Tiriac

Bucuria Craciunului sa tina pana in zori si un cor de craciunite sa-ti cante de Sarbatori

In acest Craciun sa te bucuri cat pentru o viata si Carmen Electra sa-ti fie craciunita pana dimineata