| SherryXoX a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum imi pot downloada haine, obiecte etc. pe sims 3 cat mai usor.

Răspuns Câştigător
| qwertyu76 a răspuns:

De aici : http://www.thesimsresource.com/ trebuie doar sa iti faci cont si apoi vei putea dowlanda haine, lucruri. etc.

| SherryXoX explică (pentru qwertyu76):

Si unde trebuie sa-l salvezi ca sa-mi apara in sims. Imi spui te rog daca asti, mi le-a descarcat cu win rar ...si unde trebuie sa le salvez happy?

| SherryXoX explică (pentru qwertyu76):

Miie mi le downloadeaza cu Win RaR e bine? si unde trebuie sa le salvezi ca sa iti apara in sims?

8 răspunsuri:
| SherryXoX explică:

Mersi :*

| qwertyu76 a răspuns:

Trebuie sa deschiszi fereastra unde iti aparea sa dai play iar apoi intri acolo la win rar si apoi dai dublu clic pe semnul de sims 3 apoi se va incarca ceva si acel obiect o sa iti apara in joc Succes! Daca nu merge ma mai intrebi.

| qwertyu76 a răspuns:

Nu te buie sa deschizi jocul doar fereastra unde iti area sa dai play

| SherryXoX explică (pentru qwertyu76):

Deci mie mi le salveaza cu Win RaR si numi scrie nicaieri sa dau play... Unde trebuie sa dau play?

| BestMusiKLoveMusiK a răspuns (pentru SherryXoX):

Deci...un mod mai usor de a instala obiectele,hainele, etc.(din punctul meu de vedere)este ca atunci cand descarci, descarca mai multe iar apoi selecteazale pe toate si dai la extract here sau extract to. Dupa asta o sa-ti apara niste iconite cu semnul de la sims 3. Le selectezi iar apoi de duci in C/My Documents /Electronic Arts/The SIMS 3/Downloads. Cand vrei sa joci si iti apare Laucher (sau ceva de genu) dai la putin mai jos iti apare Download,Uploads...Tu dai la Downloads si o sa -ti apara toate obiectele care le-ai luat,dai la,, Select All" si apoi,, Install". Sper ca ai inteles!

| SherryXoX explică (pentru BestMusiKLoveMusiK):

Da , multumesc!