| Daria33 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cat mai mute status mesaje haioase de dregoste triste de toate VA ROGGG FUNDA PT CELE MAI INTERESANTE Ms mult winking

3 răspunsuri:
| Daria33 explică:

Pai atunci dc ai mai raspuns

| Crissu2001 a răspuns:

Te iubesc sariti-ar ochii pe pereti zugraviti daca te mai prind cu alta te prepar cartopi prajtilaughing

Cand noi savuram clipele impreuna ma gandesc la steaua pe care ai numito actu ala e acum la alta astept sa te intorci dragul meu iubitel crying

Daca as fii un fluture mik m`as ascunde intr-un plic si cand plicu va fi rupt as sarii sa te sarut.

DnD ma ingrop in teme.

Cand eram mic si mergeam la nunta babele ma luau de obraz si imi ziceau lasa ca urmezi si u si acum mam facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic lasa ca urmezi si u laughingrolling on the floor

Totul e un vis ce s-a intamplat as vrea sa dau timpul inapoi sa nu te fi intalnit mi-ai rupt tot din mine \

Nu ma mai suna sa ma mintzi ca ti`e rau sad n`am sa mai adorm langa umaru tau nu`mi aminti cum eram amandoi nu mai vreau acum sa plang iar pentru noi...
Nu vezi cum esti mi-ai facut atat de rau nu vrei sa te opreste
Ce sa fac ce sa-ti cer mi-ai rupt inima in doua si nu mai pot sa sper.

Te uiti la mine ma prievesti din cap pana in picioare incearca`ti norocu cu alte domnisoare nu is eu pentru tine eu caut alceva sigur iti va merge norocul cu altcineva.
Daca cineva m-ar fi intrebat ce as alege dintre tine si viata eu as alege viata si u te`ai fii suparat nestiind ca u esti viata mea love struck

Cam atat sper ca te-am ajutat kiss funda plzz