| ladygaga a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum este facut parul in aceasta poza : http://poveste.jocurilemele.ro/wp-content/uploads/2008/1 2/rbd_anahi.jpg

in fata e cumva intors. imi puteti explica cum?

Răspuns Câştigător
| Bulinăăă a răspuns:

Pai iti trebui eun fixativ si un ondulator!happy
Te faci cu ondulatorul si apoi dai cu fixativ nu cu bigudiuri cu bigudiuri se face asa cu mare mare volum!
asa deci cu ondulatorul
Dar trebuie sa ai parul lung pentru a sta asa ca cel din pozic!

Peace!

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Cred ca e facut cu spuma, iti pui bigudiuri in par, apoi dai cu fixativ, in 25-20 de minute le dai jos si iti dai parul cu spuma. si in fata probabil l-a intors asa cum a vrut si a dat cu fixativ.
Poti sa ti`l ondulezi si sa dai cu fixativ o sa iti seta foarte bine.

| Miruna_7873 a răspuns:

Cu ondulatorul.big grin